Program

 Legenda:

A- instrumenty klawiszowe

B- instrumenty smyczkowe

C- instrumenty dęte

D- wokalistyka

E- kameralistyka z dowolnym instrumentem

VI IMCMT

PLAN KONKURSU 2018r.: 

6.IV - 16:00 - przesłuchanie konkursowe

7. IV - 10:00 - przesłuchanie konkuroswe

            16:00 - przesłuchanie konkursowe

8. IV - 10:00     przesłuchanie konkursowe

            17:30 - Mera - Pnefal Miastu:

                         "Operetka - eliksir młodości"

                          Sala Koncertowa Hotelu Boss

                          Żwanowiecka 20

9. IV - 10:00 - przesłuchania koncertowe

              14:00 - wręczenie nagród i dyplomów

V IMCMT

PLAN KONKURSU 2017r.: 

7.IV - 16:00 - przesłuchanie konkursowe

8. IV - 10:00 - przesłuchanie konkuroswe

            16:00 - przesłuchanie konkursowe

9. IV - 10:00     przesłuchanie konkursowe

            17:30 - Mera - Pnefal Miastu:

                          Jekaterina i Stanisław Drzewieccy

                          Sala Koncertowa Hotelu Boss

                          Żwanowiecka 20

10. IV - 10:00 - przesłuchania koncertowe

              14:00 - wręczenie nagród i dyplomów

 

8 KWIETNIA (SOBOTA)

godz. 14:00-A- Aleksandra Nowak-Zakrzewska – fortepian

F. Chopin - Nokturn cis-moll op. posth. Lento con gran espressione

F. Chopin - Walc cis-moll op. 64 nr 2

F. Chopin - 2 mazurki z op.24: -g-moll nr 1,-C-dur nr 2

W. Lutosławski – Bukoliki: - Allegro vivace, - Allegretto sostenuto, - Allegro molto, - Andantino, - Allegro marciale

W. Król - Wehikuł czasu

godz. 14:25-A- Agnieszka Kościelak-Nadolska –solo fort.

S. Bortkiewicz - Walc La Gracieuse Fis-dur op. 27 nr 1

S. Bortkiewicz - Walc La Melancolique cis-moll op. 27 nr 2

F. Chopin - Nocturn cis-moll op. posth.

S. Bortkiewicz - Polonez cis-moll op. 12

godz. 14:50-E- Robert Pyrek & Cieciora Wojciech –muz. kam.

L.v Beethoven - Sonata na fortepian i skrzypce F - dur op. 24 część I

J. Massenet - Medytacja z opery Thais

A.P. Fratres

godz. 15:50-D- Duong Dai Lam & Krupitskaya Irena (akomp.) –wokalistyka

A. Rubinstein - Epithalame z opery "Nero"

G. Donizetti - Alfonso aria z opery "La Favorite"

Rosyjska piosenka ludowa  - "Och, kochanie"

godz. 16:15-D- Phuong Mai  Do Thi & Krupitskaya Irena (akomp.) –wokalistyka

P. Czajkowski - Opera „Jolanta” op. 69 – Arioso

G. Puccini - Opera „La Bohème”

M. I. Glinka - Piangendo ancora rinascer suole

G. Gershwin – Opera „Porgy and Bess” - "Summertime" arioso

Arioso

godz. 16:40-E- Wiktoria Zawistowska & Ewa Markuszewska –wokalny zespół kam.

K. Szymanowski - Rymy dziecięce - Gil i sroka, Wizyta u krowy, Prosie, Nikczemny szpak

W. Malawski - Bociany

W. Lutosławski - O Panu Tralalińskim

F. Obradors - Al Amor, Corazon porque pasais, El majo celoso, Dos cantares populares, z cyklu: Canciones clasicas espnolas

G. Faure - Automne

C. Saint - Saens: Dance macabre

godz. 17:00-E- Palyan Galina  &  Ekaterina Starodubrovskaya –wokalny zespół kam.

M. Ravel - Habanera

F. Hensel- Mendelssohn. Anklange do slow Eichendorffa

F. Chopin - Wiosna do sl. Witwickiego

C. Gounod - Repentir

9 KWIETNIA (NIEDZIELA)

godz. 10:00-E- Tetiana Luzanova  & Nataliia Boyko –muz. kam. na 2 fort.

S. Rachmaninow - Suite 1 op. 5; 3, 4 części

C. Guastavino - Romans na dwa fortepiany op. 2 n. 1 - Las Ninas de Santa Fe

F. Chopin - Rondo na dwa fortepiany, op. 73

godz. 10:30-A- Mariam Avetisian –solo fort.

J.S. Bach - "The Well-Tempered Clavier", Preludio and Fugue, C-dur

Gaiden - Sonata nr 21, F-dur

W.A. Mozart - Romance

F. Chopin - Etude nr 25, f-moll

godz. 11:00-B- Ludmila Stetinova + Philippe Subbotin (akomp.) –instr.smyczkowe

T. Vitali - Chaconne in g-moll

L.v Beethoven - Sonata op.12, no.1, D-dur

W. Kroll - Banjo and Fiddle

godz. 11:25-E- Vilmante Kaziulyte  & Kristina Ivanauskaite-Juciene –muz.kam.

M. K. Ciurlionis - Nightingale, VL 268 (transcription for flute and piano by K. Ivanauskaite-Juciene)

P. Gaubert - Sonate for flute and piano A-dur: I mov. - Modere, Allegretto vivo; II mov. – Lent; III mov. - Allegro moderato

A. Piazzolla - Night Club 1960 from Histoire du Tango (arrangement for flute and piano by D. Varelas)

godz. 11:50-E- Trio:  Małgorzata Bętkowska & Ewa Witczak & Jacek Szczepański –muz.kam.

J. Haydn - Trio na flet, wiolonczelę i fortepian D-dur, Hob. XV:16, cz.1. Allegro, cz.2. Andantino piu tosto Allegretto

B. Martinu - Trio na flet, wiolonczelę i fortepian, cz.1. Poco Allegretto, cz.2. Adagio

godz. 12:15-E- Cracow Guitar Quartet –muz.kam.

 Miłosz Mączyński, Joanna Baran, Łukasz Dobrowolski, Mateusz Puter

L. Boccherini - Introdukcja i Fandango

M. Musorgski - ,,Noc na Łysej Górze"

P. Bellinati - ,,Baiao de Gude"

M. Machado - ,,Tańce brazylijskie" Frevo

10 KWIETNIA (PONIEDZIAŁEK)

godz. 10:00-E- Marzena Bonna & Małgorzata Kapica  –muz. kam.

T. Szeligowski - Sonata na flet i fortepian

G. Schocker - Regrets and Resolutions

godz. 10:25-E- Magdalena Kruż & Luiza Kaczmarczyk  –muz. kam. na 4-ręce

C. Debussy - Petite Suite (I En Bateau, II Cortege, III Menuet, IV Ballet)

J. S. Bach/G. Kurtag - Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit

F. Mendelssohn-Bartholdy - Andante i Allegro brillante op. 92

godz. 10:50-A- Mariana Vasileva  –solo fort.

J. Brahms - Variations on a Theme of Paganini, op.35

godz. 11:15-A- Yuliya Goshko–solo fort.

F. Chopin - Quatre Mazurkas op. 67

C. Debussy - Reflets dans l'eau (Images I)

A. Scriabin - Sonata nr 9 "Black Mass"

godz. 12:00-A- Gabriela Jakimowicz –solo fort.

F. Chopin - Scherzo b-moll op. 31

S. Rachmaninow - Etiuda g-moll op. 33 nr 8

H. M. Górecki - Cztery preludia na fortepian op. 1

godz. 12:30-A- Beata Koniuszy –Litwiniuk -solo fort.

F. Liszt - Dolina Obermana

I. Albeniz - Iberia z. I/2 : El Puerto

godz. 13:00-A- Agnieszka Skorupa –solo fort.

J. S. Bach - Preludium i fuga c-moll z II tomu DWK, BWV 871

J. Haydn - Sonata C­dur Hob. XVI/50, cz. I Allegro

S. Rachmaninow - Moment muzyczny op. 16 nr 3 h-moll Andante cantabile

S. Rachmaninow - Momenty muzyczn op. 16 nr 4 e-moll Presto

S. Rachmaninow - Moment muzyczny op. 16 nr 5 Des-dur Adagio sostenuto

godz. 14:00-  Wręczenie Dyplomów i Nagród

- nagroda specjalna za interpretację muzyki polskiej od Fundacji Muzyki Polskiej

- nagroda im. prof. Tatiany Shebanovej  „za szczególne predyspozycje chopinowskie”

 

IV IMCMT

PLAN KONKURSU 2016r.: 

9. IV - 10:00 - przesłuchanie konkuroswe

            16:00 - przesłuchanie konkursowe

10. IV - 10:00     przesłuchanie konkursowe

            17:30 - Międzynarodowy turniej wokalny

                          Sala Koncertowa Hotelu Boss

                          Żwanowiecka 20

11. IV - 10:00 - przesłuchania koncertowe

              12:00 - wręczenie nagród i dyplomów

 

9.04.2016 –SOBOTA 

godz. 10:00-A- Sofya Khodosevich – fortepian  (Rosja)

   R. Schumann - Kreisleriana op.16

godz. 10:30-A- Marek Matuszczak– fortepian  (Polska)

   J. S. Bach - Preludium i Fuga b-moll XXII z I tomu D.W.K

   D. Szostakowicz - Preludia op. 34 nr III, VI, IX

   S. Prokofiew - Sarkazmy op. 17

   S. Rachmaninow - Moment musicaux op. 16 nr 4

godz. 11:00-A- Tomas Visek – fortepian  (Czechy)

                                            J. Brahms -  Rapsodie, op. 79 (nr 1 h-moll, nr 2 g-moll)

                                            Václav Jan Tomášek - Dithyramb E-dur, op. 65 nr 2

                                            Josef Páleníček - Szkicownik fortepianowy (cześć IV, V)

godz. 11:30-A- Wojciech Cieciora – fortepian  (Polska)

F. Chopin - Nokturn e -moll op.72 nr.1

F. Chopin - Walc f - moll op. 70 nr.2

F. Chopin - Polonez A - dur op. 40 nr. 1

F. Schubert - Impromptu As - dur op. 90 nr. 4

M. Ravel - Ondine z Gaspard de la Nuit

godz. 12:00-A- Mateusz Dobrowolski  – fortepian (Polska)

   M. Ravel - Jeux d'eau ( Igraszki wody )

   F. Liszt - Apres une lecture du Dante Fantasia quasi Sonata

godz. 12:30-E- Michalina Zyber & Anna Piwosz - fortepian (Polska)

   E. Grieg - Taniec norweski na 4-ręce op. 35 nr 1

   F. Schubert- Fantasia f- moll na 4-ręce D. 940 op. posth. 103

godz. 13:00-E- Jolanta Terlecka-Porębska & Adam Januszkiewicz - fortepian (Polska)

F.Schubert - Fantazja f-moll na 4-ręce D.940 op. posth. 103

I.J.Paderewski - Album tatrzański na 4-ręce op.12 nr. 2, 3

godz. 13:30-E- Agnieszka Lasko & Małgorzata Piechnat – fortepian (Polska)

G. Gershwin- 3 Preludia

A. Piazzolla- "Oblivion"

A. Piazzolla- "Milonga del Angel"

A. Piazzolla- "Libertango"

 godz. 15:00-C- Leon Olejniczak – marimba, wibrafon (Polska) przy fortepianie - Maria Olejniczak (Polska)

 Leon Olejniczak - "Niespodzianka" - wibrafon

 Astor Piazzola - "Proszę" - wibrafon

 Harry Breuer - "Mallets Ala Zurke" - marimba

 Olivier Costa - "Vol de nuit" - wibrafon

 Zez Confrey - "Dizzy Fingers" - marimba

 Kurt Engel - "Keep smiling" - wibrafon

 Gustav Peters - "Wspomnienie z cyrku Renz" - marimba

godz. 15:30-E- Ariadna Willmann – wiolonczela & Weronika Styrnalska- fortepian

D.Szostakowicz - Sonata d-moll na wiolonczelę i fortepian op.40

Reinhold/ Gliere - 12 Album Leaves na wiolonczelę i fortepian cz. I, II i XII

godz. 16:00-E- Dominika Molenda – wiolonczela  & Marzena Wieczorek - fortepian

 J.Brahms - Sonata e-moll na wiolonczele i fortepiano  op. 38

 M. de Falla - Suite Populaire Espagnole

godz. 16:30-E- Michał Robak – klarnet & Violeta Druliak – fortepian (Polska)

R.Schumann – Drei Romanzen op.94  na klarnet i fortepian

J.Horovitz - Sonatina na klarnet i fortepiano (1981) 

godz. 17:00-D- Vilija Kuprevičienė – sopran (Litwa)  przy fortepianie: Aleksandra Zvirblyte (Litwa)

F.Lehar - Aria Hanny z operetki "Wesoła wdówka”

S.Raxmaninov -  2 pieśni ''Zdies xorosho'', ''Ne poi krasavica ty mne”

A.Dvorzak - Aria Rusałki ''Mesicku na nebi hlubokem'' iz opery ''Rusalka''

G.Puccini – Aria „Cio-cio san” z opery ''Madam Baterflai”

G.Puccini – Aria Toski ''Visi d'arte'' z opery ''Tosca''

 godz. 17:30-D- Agnieszka Niewiadomska – sopran (Polska) przy fortepianie – Szymon Błaszyński (Polska)

A. Previn- aria Blanche z opery "A streetcar named desire"- "Real who want's real?"

X. Montslvatge- "Cnato Negro", "Dormir a un Negrito"

G. Bacewicz-"Boli mnie głowa"

St. Moniuszko- scena Halki z opery "Halka"- "Ha dzieciątko nam umiera...Oj mój maleńki...A serce gdzie?"

Claude-Michel Schönberg- " I dreamed a dream" z musicalu "Nędznicy"

godz. 18:00-D- Oksana Bilenkaia  - sopran (Rosja) przy fortepianie - Marina Grigorieva  (Rosja)

W.A.Mozart – Alleluja

G.Puccini  - Walc Musetty z opery „Cyganeria” 

F.Schubert - Serenada

P.Czajkowski – Dlaczego ?

N.Rimsky-Korsakoff - „Na wzgórzach Gruzji”

S.Rachmaninow - „Nie śpiewaj, piękna, przy mnie”

Vissarion Hsebalin - Aria Katarzyny z opery „Poskromienie złośnicy”

10.04.2016 – NIEDZiela 

godz. 10:00-E- Alena Budzinakova (Słowacja)  & Grzegorz Palus – fortepian (Polska)

J.S.Bach - Koncert na dwa fortepiany i orkiestrę c-moll BWV 1060

W.Lutosławski- Wariacje na temat Paganiniego

Antonio Bibalo- Homage to Scott Joplin 

godz. 10:30-A- Nataliya Fedenko – fortepian (Rosja)

S.Prokofiew – VIII Sonata fortepianowa B-dur op.84.

godz. 11:00-A- Ada Kuuseoks  - fortepian (Estonia)

W.A.Mozart - Sonate D.dur KV 576

F.Liszt  - Walc „Mephisto”  nr 1  S.514

godz. 11:30-E- Karol Lipiński-Brańka- skrzypce & Katarzyna Kluczewska - fortepian

John Williams - Devil's dance

Joaquin Turina - Sonata espagnola op. 82 

godz. 12:00-E- Anna Natalicz - skrzypce & Anna Martyniuk-Tofiluk – fortepian

W.A.Mozart - Sonata na skrzypce i fortepian e-moll K.304

J. Brahms - Walc op.39 nr 15

C. Debussy - "Clair de lune" 

godz. 12:30-E- Arkadiusz Hylewski - skrzypce & Łukasz Kryjom – fortepian

A.Chaczaturian – Nokturn

F.Chopin - P. Sarasate - Nokturn Es-dur op.9 nr 2

J. Massenet -"Meditation" z opery "Thais"

F. Kreisler- "Kaprys wiedeński"

F. Kreisler - Preludium i Allegro

11.04.2016 – PONIEDZIAŁEK

godz. 10:00-A- Marina Bielashuk – fortepian (Rosja)

F.Liszt -  Mephisto-waltz - F.Liszt - Miserere de Trovatore de Giuseppe Verdi

Fazil Say -  Black earth 

godz. 10:30-A- Natallia Piatrouskaya – fortepian (Białoruś)

E.Grieg - Sonata e-moll  op.7

D.Smolsky - "Scherzo” 

P.Czajkowski -  "Dumka"  op.59

P.Sankan  - "Toccata 

godz. 11:00- D- Zhou  Meimei - sopran (Chiny) przy fortepianie  - Marina Belashuk (Rosja)

A.Vivaldi - Aria del Vagante dall' Oratorio "Juditha Triumphans" (O, servi, volate)

E.Granados - "No lloreis, ojuelos"      

G.Puccini - Aria di Liù dall'opera "Turandot"  

Zara Levina - "И в эту ночь"

Liu Cong - "The birds are singing in the wind"

Jin Xiang - Aria from the opera "On the field"

 godz. 11:30-E- Jakub Bańdur-skrzypce, Agata Kucz-flet, Anna Guja-fortepian (Polska)

Darius Milhaud - Suita na skrzypce, klarnet i fort. op. 157b, opr. na skrzypce, flet i fortepian

Franz Doppler - Duettino hongrois, Op.36

godz. 12:00-C- Agata Kucz – flet (Polska) przy fortepianie Anna Guja (Polska)

Otar Taktakishvili - Sonata na flet i fortepian

Cecile Chaminade - Concertino, Op.107

godz. 12:30- E- Katarzyna Ignac & Henryk Wezner & Bartłomiej Wezner & Jan Wezner (Polska)

Astor Piazzolla - Four Seasons of Buenos Aires

II IMCMT

12.04.2014

  1. A - godz. 10:00 Tatiana Svitova (Rosja)
  2. A – godz. 10:30 Neilia Sorokovykh (Rosja)
  3. A – godz. 11:00 Liudmila Artemeva (Rosja)
  4. A – godz. 11:30 Irina Chukovskaya (USA)
  5. D - godz. 12:00 Elena Egorova-Radzimowska (Rosja/Polska) z towarzyszeniem przy fortepianie - Aleksandra Hurkała
  6. E - godz. 12:30 Joanna B. Derenda-Łukasik & Katarzyna Fraś-Mularczyk (Polska)
  7. E - godz. 13:00 Agnieszka Piass (Polska) & Aleksander Yankevych (Ukraina)

19:00 –CPK - KONCERT INAUGURACYJNY

Irina Pietrowa - Laureatka X MKP im. F.Chopina w Warszawie w 1980 roku

Jekaterina Starodubrovska (Rosja) sopran & Aleksandra Zvirblyte - fortepian(Litwa)

 

13.04.2014

  1. A – godz. 10:00 Dana Ali (Kazachstan)
  2. A - godz. 10:30 Mikołaj Ferenc (Polska)
  3. A - godz. 11:00 Mariana Kuindzhi (Rosja)  
  4. A - godz. 11:30 Marzena Kowalska (Polska)
  5. E - godz. 12:00 Gabriela Sokołowska & Olena Ilnytska & Iga M.Matyszczyk (Polska)
  6. B - godz. 12:30 Michalina Radzińska (Polska)  z towarzyszeniem przy fortepianie - Katarzyna Nowaczewska– Manthey
  7. E - godz. 13:00 Andrzej Flis & Kamil Turczyn (Polska)
  8. E - godz. 13:30 Magdalena Sitarek & Monika Dudek (Polska)
  9. A - godz. 14:00 Beata Koniuszy-Litwiniuk (Polska)

17:30 – SWINGUJĄCY CHOPIN – HOTEL BOSS

Jadwiga Rappe (alt) & Filip Wojciechowski Jazz Trio & Henryk Miśkiewicz (saksofon)

 

14.04.2014

  1. E - godz. 12:00 Krzysztof Lutrzykowski & Malwina Mikołajczak (Polska)
  2. E - godz. 12:30 Wiktoria Chrobak & Maciej Hałoń & Rafał Tyliba (Polska)
  3. E - godz. 13:00 Lina Krėpštaitė & Indrė Čepinskienė & Asta Krištaponienė (Litwa)
  4. B - godz. 13:30 Paulina Rosłaniec(Polska) z towarzyszeniem przy fortepianie - Adrianna Zielińska
  5. E - godz. 14:00 Tomasz Gajewski & Emilia Bernacka (Polska)
  6. C - godz. 14:30 Tomasz Gajewski(Polska) z towarzyszeniem przy fortepianie - Emilia Bernacka

I IMCMT

13.04.2013 - SOBOTA

godz. 10:30- A- Beata Koniuszy- Litwiniuk (Polska)
M. Ravel- Gaspard de la Nuit

godz. 11:00- D- Shpudeiko Oksana & Lilia Efymovych (Ukraina)
P. Mascagni- Ave Maria
A. Hasse- Ritornerai fra poco
О. Kos- Anatolski- Hej, na górze śniegu biały
K. Szymanowski, D. Wajs- Złote włosy
E. Vlasov, A. Pushkin- Fontanna Pałacu Bakhchisaray

godz. 11:30- B- Ewelina Stępień (Polska)
W. Lutosławski - Melodie ludowe (transkr. na gitarę)
J. K. Mertz- Tarantella
N. Coste- Bolero
L. Brouwer- Le Decameron Noir

godz. 12:00- E- Alla Petrosyan & Zaroi Parvanyan (Rosja)
A.Vivaldi- flute concerto a- minor RV.440 part1
F. Doppler- Węgierska fantazja
S. Jerbashyan- Prelude and Dance

godz. 12:30- B- Jakub Kołodziejczyk & Michał Sadzikowski (Polska)

H. Wieniawski - Legenda
W. A. Mozart- Koncert G cz. II
Sarasate- Melodie Cygańskie

godz. 13:00- E- Roksolyana Zakopets & Julia Tokach & Roman Sharkovski & Dmytro Nikolaev (Ukraina)
A. Dvorak- String quartet op.106, G- dur (final)
S. Laks- String quartet 3 ( 3p.)
M. Skoryk- Melody

godz. 15:00- E/C- Turczyn Kamil & Artur Figiel (Polska)
C. Saint-Saëns - Sonata Es-dur na klarnet i fortepian op.167
W. Lutosławski - Preludia Taneczne № 1, 2, 5

godz. 15:30- C- Zaroi Parvanyan & Alla Petrosyan (Rosja)
A.Vivaldi- flute concerto a- minor RV.440 part1
F. Doppler- Węgierska fantazja
S. Jerbashyan- Prelude and Dance

godz. 16:00- C- Zhanna Maslyak & Marii Vyshkovska (Ukraina)
J. S. Bach- Suite № 2 h-moll (Polonaise,   Menuet, Badinerie)
M. Lysenko- Fantasy on two Ukrainian folk themes
E. Pendleton- Concerto Alpestre (III-IV)

godz. 16:30- E- Piotr Feledyk & Dariusz Micorek (Polska)
W. Benson- Aeolian Song
P.Swerts- Klonos
G. Gershwin- Three Preludes
J. Matitia- Devil's Rag

godz. 17:00- C- Volodymyr Goisak & Iryna Orlenko (Ukraina)
J. M,Leclair- Adagio, Allemande, Gigue
F. Decruck- Sonate (2, 3)
I.Gotkovska- Variations pathetiques (Prestissimo con fuoco)

godz.19:30 – KONCERT INAUGURACYJNY
prof. Aleksandra Zvirblyte (Litwa)
F.Liszt- Sonata-fantasia " Aprees une lecture du Dante"

prof. Viera Nosina (Rosja) 
A.Skriabin- Preludia op.22, 27, 31
C.Debussy- " L'islee joyeuse"

14.04.2013 - NIEDZIELA

godz. 10:00- A- Miho Kurihara (Japonia)
M. Tokuyama- Musica Nara
G.Fauré-Thème et Variations

godz. 10:30- A- Dariusz Micorek (Polska)
F. Chopin- Scherzo h- moll op.20 № 1
F. Chopin- Nokturn cis- moll op.27 № 1
F. Chopin- Mazurek B- dur op.7 № 1
J.I.Paderewski-Menuet G-dur op.14№1

godz. 11:00- A- Alina Melnik (Białoruś)
R.Shumann- Etudes Symphoniques op.13

godz. 11:30- A- Grażyna Kozina (Polska)
W. A. Mozart- Sonata C- dur KV 330 cz. I-   allegro moderato
F. Schubert- Impromptus Es- dur Aus dem Nachlass
F. Chopin - Nocturn H- dur op. 32 № 1
M. Hadjidakis- For a little white seashell op.1 Nocturn, Calamatianos, Syrtos
G. Bacewicz- Etiuda IX

godz. 12:00- A- Katarzyna Nowaczewska- Manthey (Polska)
H. Pachulski- Sonata op.10
Ravel- Sonatina

godz. 12:30- E- Marta Osowska- Utryskoi & Hanna Gieda (Polska)
J.S. Bach- Preludium i Fuga Es- dur oraz F- dur
A. Skriabin- Etiuda fis- moll op.8 № 2 oraz Cis- dur op. 42 № 4
M. Kopczyński- IV Sonata Fortepianowa
M. Reger- Dwa walce na 4 ręce
L. Weiner- Trzy tańce węgierskie na 4 ręce

godz. 13:00- E- Małgorzata Stożyńska & Anna Juszczak (Polska)
C. Debussy - Petite Suite na 4 ręce
F. Schubert - Fantazja f- moll op.103 na 4 ręce

godz. 15:00- A- Marta Osowska- Utrysko (Polska)
J.S. Bach- Preludium i Fuga Es-dur oraz F- dur
A. Skriabin- Etiuda fis-moll op.8 № 2 oraz Cis- dur op. 42 № 4
M. Kopczyński- IV Sonata Fortepianowa
M. Reger- Dwa walce na 4 ręce
L. Weiner- Trzy tańce węgierskie na 4 ręce

godz. 15:30- A- Ada Kuuseoks (Estonia)
J.S. Bach- Choralvorspiele "Kyrie Gott Vater in Ewigkeit" BWV 672
L. Godowsky- Etiuda №2 dla lewej ręki G- dur (późny Chopin op.10 № 1)
F. Chopin- Nocturne F- dur op.15 № 1
E. Mägi- “Trzy zdjęcia morza " № 1 Allegro (1961)
F. Liszt- "Venezia e Napoli" Tarantella S 161

godz. 16:00- A- Eliza Holko (Polska)
J. S. Bach- III Partita a- moll - Fantasie
L. v. Beethoven- Sonata c- moll "Pathetique" op. 13 № 8 cz. III
F. Chopin- Etiuda cis- moll op.10 № 4
K. Szymanowski- Mazurek op. 50 № 15
F. Chopin- Ballada As- dur op. 47 № 3

godz. 16:30- A- Witold Kawalec (Polska)
F. Chopin- Polonez As-dur op. 53
S. Rachmaninow- Preludium g- moll op. 23 № 5
C. Debussy- Preludium "Brouillards"
C. Debussy- Preludium "Feux d'artifice"
F. Liszt- VI Rapsodia węgierska

 godz. 17:00- A- Katarzyna Mościcka (Polska)
F. Chopin- Nokturn Es- dur op. 55 № 2
F. Chopin- Ballada As- dur op. 47
K. Szymanowski- Preludia op. 1 № 1,7,5
K. Szymanowski- Kalipso z cyklu Metopy op. 29

 godz. 17:30- A- Przemysław Winnicki (Polska)
L. van Beethoven- Sonata c-moll op. 13 (cz. 1)
K. Wileński - Wariacje na temat Paganiniego (1998)
F. Liszt/C. Saint-Saens-"Danse Macabre" op. 40

godz. 18:00- A- Alla Petrosyan (Rosja)
D. Scarlatti- 3 Sonaty
F. Chopin- Scherzo op. 31 №2 b- moll,
C. Debussy- L'isle joyeuse
A. Arutyunyan- Evening in Ararat valley,   Dance of Sasun

godz. 18:30- E- Eleonora Kalchenko & Alisiya Boiko (Ukraina)
Rimski-Korsakow- Lot trzmiela
Carl Maria von Weber- Rondo brillante Es-d ur
J. S. Bach- Concerto for Piano and Orchestra № 5 in F- Minor Part 1
A. Babadżanian- Noktyurn

15.04.2013 - PONIEDZIAŁEK

godz. 10:00- A- Alexandros Jusakos (Chile)                                  
L.van Beethoven- Sonata op.27 №2
F. Liszt- Soneto Petrarca № 104
F. Liszt-Les Jeux d´eaux a la Villa d´Este

godz. 10:30- A- Krystian Krauz (Polska)
F. Chopin- 4 Mazurki op. 68
F. Liszt- Rapsodia węgierska № 2 cis-moll S. 244/2
S. Rachmaninov- Etiuda op. 39 № 9

godz. 11:00- A- Jacek Ciołczyk (Polska)
I. J. Paderewski- Legenda As op.16 № 1
F. Chopin- Polonez fis moll op. 44
C. Debussy- Pagody
M. Ravel- Igraszki Wody

godz. 11:30- A- Marcin Kasprzyk (Polska)
Chopin- Nokturn Des dur op.27 № 2
F.Chopin- Etiuda c moll op. 10 № 12
F.Chopin- Etiuda c moll op. 25 № 12
F.Liszt- Walc Mefisto

godz. 12:00- E- Katarzyna Nowaczewska- Manthey & Katarzyna Bąkowska (Polska)
K. Szymanowski- Sonata d- moll op. 9

godz. 12:30- E- Mariusz Stępień & Michał Poniżnik & Jakub Sztencel & Marek Nemtusiak (Polska)
P. Leloup- Les voyages d'un clarinettiste - LOLITA
A. Uhl- Divertimento (I.  Allegro, II. Andante sostenuto, III. Allegro con brio)

godz. 13:00- E- Magdalena Mucha & Sonia Mitros & Jakub Kołodziejczyk & Michał Oślizlok (Polska)
J. Brahms- 3 Kwartet fortepianowy c- moll op. 60 cz. I i II

godz. 13:30- E- Arkadiusz Baran & Jan Kudełka (Polska)
M. Pasieczny- "Winter's Tale"
A. Piazzolla- "Historia Tanga- Cafe 1930, Nigthclub 1960"

godz. 14:00- E- Indrė Baikštytė & Ingrida Rupaite & Povilas Jacunkas (Litwa)
J. Brahms- Piano trio H- dur, op.8, 1st movement
A. Šenderovas (b.1945) "Song and Dance" for piano trio

godz. 14:30- E- Jarosław Wanecki & Jacek Ciołczyk (Polska)
F. Amirov- 6 miniatur na flet i fortepian
O. Taktakishvili- Sonata na flet i fortepian

godz. 15:00- B- Katarzyna Bąkowska & Ewa Skardowska (Polska)
A .Kurylewicz- Duetto Lirico na skrzypce i fortepian
J. S. Bach- Grave i Allegro z Sonaty a -moll na skrzypce solo